• Yazarlık başvuru adımları

     

    Özgün makalem üyeliğinizi onayladıktan sonra sistemimizin içerisinde yüzlerce makalenin yazılmayı beklediğini göreceksiniz (sadece seviyenize uygun makaleleri görebilirsiniz). Ardından istediğiniz makaleyi alarak verilen bilgiler doğrultusunda yazmanız gerekmektedir. Yazınızı belirtilen kural ve uyarıları dikkate alarak yazmanız ve onaya göndermeden önce kontrol etmeniz ret edilme ihtimalini düşürecektir. Yazarken kazanacak ve aynı zamanda yeni bilgiler öğrenerek de kendinizi geliştireceksiniz.

     

  • Özgün makalem ekibi içerisinde editörler, yazmış olduğunuz makaleleri inceleyerek onay ve ret sürecini yönetmektedir. Editörler makalelerin yazım, hatalarını, seo uyumluluğunu, %100 özgün olup olmadığını kontrol etmektedir. Eğer makaleniz ret olarak değerlendirilirse nedenlerini ayrıntılarıyla size bildirmektedirler. Editörler kurallara uygun yazılmış olan makaleleri onayladıktan sonra kazancınız bakiyenize yansıtılır.

 

Onaylanmış olan makalelerinizden kazandığınız tutarlar bakiyenizde birikmektedir (toplam ve anlık bakiye geçmişi kayıt edilir, takip edebilirsiniz). 75.00 TL ödeme alt limitine ulaşan yazarlar para çekme talebinde bulunabilirler. özgünmakalem.com ile güvenli ve hakkıyla kazanç elde edebilirsiniz. özgünmakalem ile makale yazarak aylık 1,000 - 2,000 TL arasında kazanç elde etmeniz mümkündür (günlük ve aylık kazancınız tamamen sizin potansiyelinize bağlıdır)