Özgün Makalem Kim?

Biz kimiz daha da iyi öğrenmek isterseniz sizleri kahve içmeye bekleriz. :)

Sekiz yılı aşkın süredir birçok internet sitesine makaleler yazıyoruz. Deneyimli yazar ekimizle birlikte bugüne kadar yüzbinlerce özgün makale ile birçok siteyi Google’de 1. Sayfaya çıkardık. Ekip olarak yazdığımız makaleler her kesimden beğenilmekte ve her geçen gün sipariş kotamız artmaktadır. Ozgunmakalem.com ekibi olarak 8 yıl önce bu sektöre getirdiğimiz yenilik ve kalite çıtasını, bugün daha da yukarılara çıkarma düşüncesindeyiz. Bugün ozgunmakalem.com birçok insana evinde oturduğu yerden kolay ve helal kazanç sağlarken, aynı zamanda birçok internet sitesini de kaliteli ve özgün içeriklere kavuşturuyor.

Bugün geldiğimiz noktaya bir baktığımızda, yıllar önce bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizle hala çalışmaya devam ettiğimizi görebiliyoruz. Bu durumda müşterilerimizin alınan hizmetten memnun kaldıklarını göstermektedir. Ekip olarak yazılan içeriklerde yazıların %100 özgün olmasına, imla kurallarına harfiyen uyulmasına, müşteri isteklerinin bire bir yazıya uyarlanmasına ve tabi ki seo çalışmasına çok dikkat etmekteyiz.

Verilen Hizmetler; %100 özgün makale, %100 özgün tanıtım yazıları, %100 özgün kurumsal yazılar, %100 özgün ürün tanıtımları, %100 özgün kategori yazıları,

Profesyonel

Ozgunmakalem.com Profesyonel yazarları ile sekiz yılı aşkın süredir makale yazarlığı sektöründe hizmet vermektedir.

 • 100%
  ÖZGÜN
 • 100%
  SEO UYUMU
 • 100%
  KALİTE
 • 100%
  PROFESYONEL
 • 100%
  TECRÜBE
 • 100%
  AKICI
 • 100%
  LİDER
 • 100%
  ÖZGÜN MAKALEM

KADROMUZ

Aşağıda adı geçen yazarlarımız bir çok yazarımızdan sadece bir kaçı olup, yazarlarımızın kişisel resim ve bilgileri izinsiz kullanılmamaktadır. İsim ve yorumları tamamı ile kendilerine ait olup başka yerlerde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Copyright © 2014 ozgunmakalem.com

Semra Y.

İnternetten evden yapılacak işleri araştırırken rastladığım bir ilan ile bu işe başladım. Biri 5, diğeri 2,5 yaşında iki oğlum var. Çocuklarımdan dolayı farklı işlere yönelme şansım olmadı. Bu iş hem evimi, hem çocuklarımı aksatmadan yapabileceğim çok mükemmel bir iş olarak karşıma çıktı. Dört yılı aşkın bir süredir çalışıyorum. Başlarda tam çözemediğim konular olsa da, yazdıkça cümle kurma kabiliyetimi geliştirerek farklı her konuda yazılar ortaya çıkarabilmeye başladım. Sürekli, bir araştırma halinde olmakla pek çok konuya vakıf olmaktayım. Bu sayede makale yazım sürelerim de kısalmaya başladı. İlk günlerden itibaren giderek artan bir kazanç tablosu elde etmeye başladım. Evinde bilgisayarı, kahvesi ile süper üçlü olarak çalışmak isteyen herkes için çok ideal bir meslek olduğunu düşünüyorum. Ev hanımları için bulunmaz bir fırsat, çalışanlar için avantajlı bir ek kazanç, öğrenciler için kendi harçlıklarını çıkarabilecekleri çok pratik bir iş olan makale yazarlığı; denemek isteyen herkesin hayatında yeni ufuklar açacaktır.

Zeynep B.

İsmim Zeynep B. 20.05.1983 Burhaniye/BALIKESİR doğumluyum. Evliyim ve özel sektörde muhasebeci olarak çalışıyorum. Makale yazmak benim için; rakamların arasında bir kahve molası gibi. Dolayısıyla kelimelerin sesinden ve yazmaktan her zaman keyif aldım. ozgunmakalem.com ailesine katılalı kısa bir zaman olmasına karşın kolayca adapte oldum. Sisteme düzenli olarak eklenen siparişlerden dilediğimizi alarak yazabilme özgürlüğü ve içeriğin açık, net bir şekilde açıklanmasının vermiş olduğu kolaylık makale yazma isteğini her zaman kamçılayan birer fonksiyon. Üstelik yöneticilerimizin motivasyonel çalışmaları da son derece etkili.

Banu K.

Ev hanımıyım, çocuklarım olduğu için çalışamıyorum. Evlenmeden önce yerel bir gazetede muhabirdim. Araştırmayı ve yazmayı çok seviyorum. Edebiyat ve resim tutkunuyum. Ozgunmakalem.com ailesi ile tanışalı bir yıl oldu ve bir yıl içinde bana çok şey kazandırdı. Evimde çocuklarımı ihmal etmeden sevdiğim işi yapma, bilgilerimi herkesle paylaşma, yeni bilgiler öğrenme ve kendi paramı kazanma fırsatı verdi. ozgunmakalem.com ile beraber, ardımda faydalı bilgiler bırakıp, hem kazanıyorum, hemde yeni bilgiler öğreniyorum.

Siran C.

Merhaba ben Siran C. 30 yaşındayım ve çalışıyorum. Her zaman yazı yazmayı seviyordum ve yeni şeyler öğrenmek ve araştırmak ilgimi çekiyordu. Bu yüzden internette gördüğüm ilan ilgimi çekti ve yaklaşık 1 yıldır http://ozgunmakalem.com ekibinin bir parçasıyım. Başlarda günde daha az makale yazıyor iken zaman ilerledikçe daha fazla yazmaya başladım. Yeni şeyler öğrenirken bir de ek kazanca sahip oldum ve güzel dilimizi daha iyi kullanmaya başladım. Bu yüzden herkesin bu işi denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Ezgi D.

Merhaba ben Ezgi D. 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. İnternette evden kısa süre çalışarak kazanç sağlayabileceğim bir iş ararken gördüğüm bir ilan ile makale yazmaya başladım. Yaklaşık üç yıldır http://ozgunmakalem.com ekibiyle beraber çalışmaktayım. Makale yazarak hem kendi ekonomime katkı sağlıyorum hem de farklı konularda makaleler yazarak bilgi dağarcığımı genişletiyorum. Hemen her konuda makale yazma şansım olduğu için yeni şeyler öğrenip farklı konularda bilgi sahibi olabiliyorum. Bana göre, hem öğrenciler hem de ev hanımları için ideal bir iş. Günde çok kısa bir vakit ayırarak mutfak masrafınızı ya da birkaç günlük harçlığınızı çıkarabilirsiniz.

Onur K.

Merhaba ben Onur K. 38 yaşındayım askeri personel olarak görev yapmaktayım. Makale yazarı olmaya internet üzerindeki ilanları gördükten sonra karar verdim. Başvuruma cevap geldikten sonra http://ozgunmakalem.com ekibi ile çalışmaya başladım. Makale yazarak evimin mutfak ihtiyacını karşılıyor aynı zamanda da yeni bilgiler öğreniyorum. Bir çok farklı konuda makale yazmak araştırmaya sevk ettiği gibi bu sayede sürekli yeni şeyler öğreniyorum. Günde 1 saat ayırarak evinizden yapabileceğiniz kazançlı bir iş. Sizde aramıza katılarak hem para kazanabilir hem de bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gül K.

Merhabalar Giyim Endüstrisi Öğretmenliği mezunuyum. İnternetten evden yapabileceğim bir iş ararken bir ilanı görmemle yazarlık serüvenim başladı. Kendimi bildim bileli yazmayı her zaman sevmişimdir. Bu yüzden yazarlık benim hem severek yaptığım hem de bu sayede para kazandığım bir iş oldu. üç yıldır da makale yazmaktayım. Başlarda herkes kadar bende zorluklar çektim ama iyi araştırmalar yaparak çözüme odaklandım. Zaman ilerledikçe yazma konusunda kendimi geliştirerek daha fazla hızlandığımı fark ettim. Sürekli araştırma halinde olduğum içinde pek çok konuda bilgi sahibi oldum. Bu yüzden yazarlığın bana kattığı pek çok artısı bulunmaktadır. Evde olup da boş durmak istemeyen ya da çalışıp da boş zamanı olan herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş olduğunu düşünüyorum. Bu işte bence tek yapmanız gereken işi öğrenmek için biraz sabır göstermek ve herhangi bir uyarı aldığınızda direk durumu doğru bir şekilde uyarlamaktır. Aslında bir konu hakkındaki bilgileri kendi cümlelerinizle anlatmak çok kolay bir iş olmasa da yazmayı sevenler için bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünüyorum

Muhammed M.

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Kısa süredir makale yazarlığı yaptığım Ozgunmakalem bünyesinde olduğum için mutluyum. Ürün ve firma tanıtım yazıları başta olmak üzere çeşitli türlerde farklı konulara ait makaleler yazmaktayim. Son derece kaliteli ve kusursuz bir sistem ile çalışılmasından dolayı hızlı ve kusursuz bir şekilde makale yazmamız mümkün olmaktadır. Özgün her türlü içeriğin üretilebildiği bir sitede yazarlık yapmak hem kazançlı hem de keyifli olmaktadır. Ayrıca birçok değişik konu hakkında bilgi sahibi olmamda mümkün olmuştur.

Emirhan Ç.

Ben Emirhan Ç. 22 yaşındayım 2 yıllık mekatronik bölümü mezunuyum. Amasya belediyesi akap işletmesinde tekniker olarak görev yapmaktayım. 1 kardeşim var ve şuan nişanlıyım. Ek ücret olsun diye makale yazarlığı yapıyorum ve yazmayı seviyorum. %100 özgün ve kaliteli içerik üreten ozgunmakalem.com ekibinde yazarlık yaptığım için mutluyum.

Gamze D.

Merhaba ben Gamze D. 23 yaşındayım. Üniversite 3. Sınıf Bankacılık ve sigortacılık okuyorum. Sigorta ofisinde çalışıyorum ve ek iş olarak özgün makalemde makale yazıyorum. Boş zamanlarımda çok iyi oluyor. Makale yazarken severek yazdığım için yorucu olmuyor. Makale yazarak para kazanmak birçok insan için çok güzel bir gelir kaynağı. Çocuğu olduğu için çalışamayanlar makale yazarak para kazanabilirler. Bence ev hanımları kullanmalı ben çalışırken bile yazıyorum. Kazancım hesabıma yatıyor ve doya doya harcıyorum.

Tansu Ö.

Merhaba ben Tansu Ö. 5 Mart 1996 Ankara doğumluyum. Dört kardeşten üçüncüsüyüm. İlkokulumu yaşadığım küçük yerdeki okulda bitirdikten sonra liseyi Polatlı Anadolu Lisesinde tamamladım. Daha sonra Edirne'de tıbbi laboratuvar teknikleri bölümünü kazandım ve şuan son yılımdayım. Makale yazmaya karar verdiğimde ozgunmakalem.com ekibine katılmaya karar verdim. Çalışma sisteminin kolay ve şeffaf olması beni çok etkiledi. Böyle güçlü ve güvenilir bir ekibin üyesi olduğum için mutluyum.